Сервіс

  • Підприємство пропонує повну комплектацію дахових покрівель. На спеціальних листогинних станках виготовлюються так звані фасонні вироби необхідні при монтуванні та естетичному оформленні покрівлі та фасаду.
  • Організована доставка готової продукції.
  • Офіційна гарантія виробника терміном 10 років.

Про нас

ТзОВ «Фаворит-Дах»—один з провідних виробинків Закарпатського регіону, що виробляє сучасні покрівельні та фасадні матеріали — металочерепицю та профнастил. Наш новий офіс ви можете знайти в м. Ужгороді за адресою вул. Краснодонців, 32 (навпроти «Закарпаття-АВТО»).

Продукція ТзОВ «Фаворит-Дах» виготовляється на високотехнологічному обладнанні одного з кращих європейських виробників. Його висока якість, точність, надійність, комп'ютерне управління процесом виготовлення в поєднанні з використанням сировини такого відомого виробника, як Arcelor Mittal (Польща, Німеччина),це дає змогу отримати високоякісний кінцевий продукт, а висока продуктивність ліній забезпечує мінімальні терміни виконання замовлень.

Основні споживчі властивості — механічна міцність, легкість, довговічність, чудовий естетичний вигляд, простота та швидкість монтажу — забезпечують широке використання цих матеріалів для покриття зовнішньої поверхні дахів, а також стін промислових та громадських приміщень, житлових будинків, гаражів, навісів, малих торгових об'єктів.

 © 2013 ТзОВ « Фаворит-Дах » Зроблено в sibitri.com